instagram

Mieszkanie w stylu industrialnym

 

Ostatnim moim projektem jest wystrój mieszkania o powierzchni 68 m2 we Wrocławiu. Realizacja właśnie powoli dobiega końca. Najbardziej lubię kiedy ekipa wykonawcza wchodzi praktycznie tuż po przekazaniu projektu. Trzeba wtedy szybko podejmować decyzje i rzadziej idzie się na kompromisy. Rozwleczona w czasie realizacja powoduje, że niepotrzebnie zaczyna się kombinować.

W tym przypadku wszystko poszło błyskawicznie. Najpierw powstał projekt na całe mieszkanie – duży salon z kuchnią, sypialnia z garderobą oraz łazienka i niewielki przedpokój. Powstało wygodne mieszkanie dla dwóch osób, które nie lubią bieli, a za to uwielbiają industrialny charakter wnętrz.

Zastosowaliśmy dwa rodzaje wykończeń – cegła i tynk betonopodobny (również na suficie). Właściciele zdecydowali się również na malowanie białych profili okiennych – nie wiem jak to wyjdzie w efekcie finalnym – do tego rozwiązania byłam najmniej przekonana, ale właściciele byli bardzo zdeterminowani.

Fascynacja turkusowym tapicerowanym łóżkiem wciąż trwa – jak widać to samo łóżko dobrze wygląda zarówno w wersji glamour jak i w industrialnym wnętrzu.

Mam nadzieję, że niedługo będę mogła pokazać wam zdjęcia z realizacji!

1 Comment
  1. Bardzo podoba mi się kuchnia- oświetlenie,brak szafek górnych oraz”drzwi do stodoły”. Całość dość mroczna,ale jak ktoś lubi… Turkus fajnie rozwesela czarność.

Leave Your Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

*